Masaż qui ero

Masaż qui ero – opis masażu

Zastosowanie odpowiedniej techniki masażu zgodnie z naszymi potrzebami spowoduje, że będziemy wypoczęci, zrelaksowani i odprężeni. Stresy i napięcia dnia codziennego zostaną wyciszone i zwalczone. Nasza wewnętrzna energia zostanie równomiernie rozprowadzona po całym ciele. Bez zatorów nie dopadną nas choroby, ani stany depresyjne. Wypoczęci będziemy nastawieni na wielki sukces. Dzięki zastosowaniu kremów i olejków nasza skóra uzyska dawny blask, stanie się elastyczniejsza i jędrniejsza. Warto pomyśleć o sobie i zdecydować się na taką chwilę relaksu. Masaż qui ero to technika ajurwedyska. Ma ona bardzo korzystny wpływ na krążenie krwi i limfy w organizmie, idealnie dba o mięśnie i stawy. Skóra dzięki temu masażowi staje się zadbana i promienieje.

Masaż qui ero – przebieg masażu

Masaż powoduje rozluźnienie mięśni, redukuje odleżyny i zaburzenia krążenia. Jest niezastąpiony po intensywnej i wyczerpującej pracy. Masażu tego może spróbować praktycznie każdy z nas, ponieważ w zasadzie nie występują przeciwwskazania do jego wykonania. Masaż wykonywany jest przy użyciu oliwki, aby ręce masażysty idealnie opływały nasze ciało. Jeżeli zależy nam na zachowaniu młodości lub odmłodnieniu, wówczas powinniśmy zdecydować się na masaż twarzy. Nie musimy wówczas udawać się do gabinetów masażu, dla wytrwałych można masować się samemu podczas codziennej higieny. Masaż twarzy da nam najlepsze efekty, jeżeli zostanie wykonywany codziennie. Można wykonywać go przez około 2-3 minutki wieczorem, podczas nakładaniu kremu na noc. Wówczas na idealnie oczyszczoną skórę nakładamy specyfik na twarz i szyję opuszkami palców. Następnie rozcieramy wewnętrzną stroną dłoni bardzo delikatne ruchy. Masażu twarzy nie należy wykonywać bez olejku lub kremu. Nie zależy nam przecież na niepotrzebnym rozciąganiu skóry twarzy. Wybór specyfiku do pielęgnacji to kwestia indywidualna według potrzeb naszej skóry. Żeby zredukować zmarszczki możemy zdecydować się tez na lifting twarzy. Jest to kilkuetapowy modelujący twarz zabieg bez użycia skalpela. Opiera się wyłącznie na użyciu naturalnych kosmetyków.

Masaż qui ero – efekty masażu

Masaż qui ero jest hiszpańskim masażem twarzy. Walczy i rozprawia się z każdą zmarszczką. Cały rytuał masażu ukierunkowany jest szczególnie na miejsca, gdzie zmarszczki zawsze występują, czyli tam gdzie napięcie i elastyczność jest mniejsza. Masaż rozpoczyna się oczyszczeniem twarzy i peelingiem. Następnie odbywa się zabieg, który kończony jest maseczką ziołową. Masaż qui ero pozostawia skórę twarzy bardzo gładką, sprężystą i silnie odżywioną.

 

Zapraszamy na masaż Katowice

Po więcej informacji zapraszam na blog o masażu

Add your comment or reply. Your email address will not be published. Required fields are marked *