Masaż Qinghai

Masaż Qinghai – co to za masaż

Każdy z nas chce pięknie i młodo wyglądać. Najlepiej zadowalające efekty uzyskać bez interwencji skalpela, jednak trzeba włożyć w to trochę pracy. Odmładzające i relaksujące efekty przynoszą masaże. Należy wybrać najlepszy, który pomoże nam w naszych problemach. Odpowiednio przeprowadzony zabieg masażu nie powinien wywołać żadnych skutków ubocznych, dlatego zawsze wybierajmy sprawdzone miejsca. W chińskiej prowincji Qinghai od wieków znana jest metoda masażu, dzięki której piersi mogą się powiększyć nawet o dwa rozmiary. Jest to fenomen, którym na zachodzie zaczęto interesować się zaledwie dziesięć lat temu

Masaż Qinghai – historia masażu

Jest to fenomen, którym na zachodzie zaczęto interesować się zaledwie dziesięć lat temu. Powiększenie biustu bez pomocy hormonów, skalpela czy wstrzykiwania w siebie podejrzanych substancji stało się spełnieniem marzeń wielu kobiet. Jest to istna rewolucja w medycynie estetycznej. Mistrz, który stworzył masaż to Xiao De Wung. Jego usługa w chińskiej prowincji nie cieszyła się zbytnią popularnością. Korzystały z niej imigrantki i kobiety z biedniejszych warstw społecznych. Przez pocztę pantoflową dowiedział się o tym Zachód i rozpoczął się szał. Dokładne zbadanie masażu Qinghai przeprowadzone w 2006 roku wykazało, że przy pomocy bambusowych szczotek używanych przy masażu widoczne są efekty powiększania się biustu. Masaż łączy ze sobą neuroterapię i akupresurę. Podczas zabiegu stymulowane są obszary w mózgu odpowiedzialne za gruczoły piersiowe. Dzięki prostemu działaniu piersi powiększają się. Masować można się samemu lub przy pomocy partnera. Masując się samodzielnie można masować obie piersi na raz. Jeżeli mamy do masażu pomocnika wówczas wybór należy do niego.

Masaż Qinghai – w jaki sposób przebiega ten masaż

Najwygodniejsza wówczas będzie pozycja, że kobieta leży na plecach, a partner siedzi na niej okrakiem. Będzie miał wówczas dobry dostęp do obu piersi. Piersi powinny być masowane kolistymi ruchami. Należy wykonać od 100 do 300 kółek na jedną pierś. Prawą pierś masujemy w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara, natomiast lewą – naprzeciw. Dotykanie piersi powinno być delikatne, z lekkim ugniataniem. Masowanie odbywa się bez odrywania dłoni od ciała. Masowanie nie może powodować bólu. Fenomen masażu polega na uciskaniu gruczołów dokrewnych, które pobudzone powodują wzrost piersi. Dzięki takim zabiegom poprawiamy też swoją urodę, oraz przedłużamy młodość. Kiedy piersi rosną w młodości, wówczas wydzielanie hormonów jest większe. Wraz z wiekiem zatrzymuje się to, dlatego też masując wracamy do stanu z młodości. Dla zwiększenia efektu poleca się masowanie gruczołu tarczycy, potylicę jak i miejsce między łopatkami i ramionami.

 

 

Zapraszamy na masaż Katowice

Po więcej informacji zapraszam na blog o masażu

Add your comment or reply. Your email address will not be published. Required fields are marked *