Masaż peelingujący

Masaż peelingujący

Rodzaje masażu wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferują ogromną różnorodność. Wykonywane z olejkami eterycznymi, kremami, maściami specjalistycznymi, popiołami mają za zadanie spotęgować nasze doznania i zwiększyć przyjemny relaks. Odprężenie wspomaga także muzyka relaksacyjna, którą słychać w tle podczas zabiegu. Każdy pacjent znajdzie coś dla siebie podczas zabiegu masażu. Masaże stricte lecznicze pozwolą nam uporać się z bólami i chorobami. Rehabilitacja spowoduje powrót do fizycznej sprawności, rozrusza nasze mięśnie i stawy, pobudzi krążenie krwi i limfy. Masaże relaksacyjne uporają się z bezsennością, wyeliminują stres, ukoją nerwy. Nasza aura będzie wyciszona i zrelaksowana. Odpowiednio przeprowadzony masaż nie powoduje bólu ani żadnych skutków ubocznych.

Masaż peelingujący kto może wykonać?

Wykwalifikowany masażysta powinien przeprowadzić z pacjentem wywiad na temat jego chorób i bólów żeby móc jak najlepiej pomóc. Po masażu nasza skóra staje się odżywiona, elastyczna, sprężysta o mocniejszym kolorze. Olejki i kremy używane podczas masażu nawilżają i odmładzają skórę. Bardzo popularnym zabiegiem w kosmetyce stał się masaż peelingujący. Jest to głęboko oczyszczający masaż całego ciała, który ma na celu usunięcie obumarłego naskórka. Dzięki niemu substancje aktywne są lepiej wchłaniane. Masaż peelingujący możemy wykonać na całym ciele lub na wybranym obszarze. Nałożony peeling zostaje wmasowany w skórę ruchami drenującymi. Po tej części ciało zostaje dokładnie opłukane pod prysznicem i osuszone. Zapraszamy na masaż katowice.

Masaż peelingujący jak wygląda?

Masaż zakańcza wmasowanie w skórę silnie nawilżających kremów przy jednoczesnym masażu całego ciała. Po masażu peelingującym nasza skóra jest rozświetlona i odświeżona, bez obumarłego naskórka. Zabieg pobudza krążenie krwi i limfy a także wygładza. Peeling jest idealnym zabiegiem przygotowującym do aplikacji substancji aktywnych. Jest to doskonały relaks i odprężenie idealne po męczącym dniu. Zabieg ten jest połączeniem peelingu i masażu klasycznego wykonanego rękami masażysty. Peeling może być wykonany z naturalnych składników takich jak: sól z morza martwego, kokos, kawa, cukier w połączeniu z oliwkami lub olejkami eterycznymi. Dla walczących z cellulitem przewidziane są specjalne środki antycellulitowe. Efekty masażu peelingującego widać już po pierwszej sesji. Skóra staje się odmłodzona i zrelaksowana. Usunięcie zrogowaciałego naskórka powoduje jej lepszą kondycję, a nałożenie specjalistycznego kremu – idealne nawilżenie. Po zabiegu skóra staje się gładka i przyjemna w dotyku. Regularnie wykonywany masaż peelingujący odmładza skórę.

 

Po więcej informacji zapraszamy na blog.

Add your comment or reply. Your email address will not be published. Required fields are marked *