Masaż Ma- Uri

Masaż Ma- Uri

Masaż jest to zabieg wykonywany przez wykwalifikowanego masażystę, mający na celu poprawić nasze samopoczucie, kondycję fizyczną, psychiczną oraz zrelaksować. W dobie szybkiego życia, często wyścigu szczurów potrzeba jest wyciszenia i relaksu dla naszego ciała jak i umysłu. Zregenerowany człowiek lepiej śpi, myśli pracuje. Jest wydajniejszy, szczęśliwszy oraz zdecydowanie lepiej funkcjonuje w zgodzie ze sobą jak i społeczeństwem. Przed przystąpieniem do masażu, osoba wykonująca zabieg powinna przeprowadzić z nami wstępną rozmowę.

Masaż Ma- Uri jak wygląda?

Tak odbywa się w przypadku masażu MA- Uri, techniki stosowanej już w starożytnej Polinezji, stworzony zgodne z tradycją Maorysów. Masażysta po przeprowadzony wywiadzie z klientem wie, jaki jest nasz cel wizyty oraz nasze oczekiwania. Klient musi mu powiedzieć, co dzieje się w obecnie w naszym życiu. Zabieg masażu odbywa się przy użyciu olejków, a masowane obszary dotyczą głowy, twarzy, pleców, stóp. Masaż Ma- Uri wykonywany jest w miłym i przyjaznym pomieszczeniu, co sprzyja odprężeniu. Osoby zapracowane będą mogły się wyciszyć i odciąć się, chociaż na chwile od otaczającego nas świata. Podczas zabiegu jesteśmy w stanie wsłuchać się we własne wnętrze, popracować nad własnym „ja”. Jeżeli klient jest wyczerpany i pozbawiony energii i wigoru, potrzebuje też dłuższej rozmowy terapeutycznej jak i skocznej, inspirującej muzyki. Zabieg masażu rozpoczyna się od masowania przedramion.

Masaż Ma- Uri sesja masażu

Podczas sesji masowane olejkami jest całe ciało, z wyłączeniem części intymnych. Masażysta ubrany jest w luźny i wygodny strój, oraz przepasany chustą lava-lava, która odpowiedzialna jest za wrażliwość terapeuty jak i wzbudza właściwe energie. Na stole do masażu leży specjalny podgłówek, aby kark, ramiona i plecy mogły zostać odpowiednio wymasowane. Najdłużej masowane są plecy, następnie nogi i stopy. Na stopach znajduje się mnóstwo receptorów, które odpowiadają naszym wewnętrznym organom, dlatego dobre ich uciskanie wpływa pozytywnie na ich pracę. Masaż Ma- Uri kończy się na plecach, gdzie następuje równoważenie się energii. Klient kładzie się na plecach, a masażysta rozpoczyna zabieg od twarzy i uszów; przechodzi na szyję i masuje kręgi szyjne. Zwiększana jest ich elastyczność.

Masaż Ma- Uri co powoduje

Masaż twarzy powoduje dodatkowo bardzo dobre efekty kosmetyczne. Następnie masowane są dłonie i ręce; klatka piersiowa; brzuch a na końcu nogi. Celem masażu Ma- Uri jest zdobycie równowagi i harmonii. Zabieg ma na celu zmianę naszego życia, eliminację negatywnych emocji. Nie ma on cech klasycznego masażu, ale ceni sobie indywidualne podejście do klienta.

 

Zapraszamy na masaż Katowice

Po więcej informacji zapraszam na blog o masażu

Add your comment or reply. Your email address will not be published. Required fields are marked *