Masaż endodermiczny

Masaż endodermiczny

Masaż endodermiczny. Czwarta władza, czyli media wykreowały w ostatnim czasie idealną sylwetkę dla każdego człowieka. Zdrowy tryb życia, zbilansowana dieta, zgrabna sylwetka to rzeczy, do których duża część społeczeństwa dąży. Nie zawsze jednak zmiana trybu życia w połączeniu z odpowiednią dietą daje nam oczekiwane efekty. Często nasze zadowolenie musimy wspomagać dodatkowymi zabiegami, wśród których znajduje się między innymi masaż endotermiczny. Bez wysiłku i dodatkowych starań jesteśmy w stanie zdobyć wymarzoną sylwetkę.

Masaż endodermiczny czym właściwie jest?

Masaż endotermiczny to masaż podciśnieniowy wykonywany przy pomocy maszyny. Stymuluje całe ciało poprzez zasysanie i kompresję. Pracując w duecie z rolkami doskonale pobudza przepływ krwi i limfy w organizmie. Cechują go właściwości oczyszczające, odchudzające, odmładzające jak i terapeutyczne. Stał się nieocenioną formą walki z cellulitem, chęcią zdobycia smukłej sylwetki jak i wyszczuplenia. Idealnie pobudza metabolizm, a także pobudza organizm do szybszej eliminacji szkodliwych toksyn i tłuszczów z organizmu.

Endermologia zajmuje się odnową biologiczną skóry poprzez zabiegi masaży. Pacjenci mogą poprawić kontur twarzy oraz elastyczność skóry. Masaż endotermiczny ma także pomóc przy łagodzeniu bólów kręgosłupa, bólów mięśni czy pomóc w walce z reumatyzmem. Zabieg wpływa na skórną i podskórną tkankę łączną i jej fibroblast. Owe komórki wytwarzają elastynę i kolagen, które odpowiedzialne są za elastyczność i sprężystość skóry.

Masaż endodermiczny działanie

Podczas masażu skóra rozciągana jest między rolkami maszyny. Zmusza to włókna kolagenowe do pracy i powoduje odmłodzenie skóry. Masaż endotermiczny stosuje się, aby poprawić wygląd i elastyczność skóry. Można zniwelować drobne zmarszczki czy też poprawić kontury oczu, ust czy twarzy. Masaż katowice

Powoduje redukcje cellulitu tłuszczowego i modeluje naszą sylwetkę. Likwiduje też cellulit wodny i redukuje obrzęki. Wszystko to po części spowodowane jest przez poprawienie pracy krążenia oraz regeneracji ciała po zabiegu liposukcji. W trakcie masażu endotermicznego uwalniany jest hormon szczęścia. Endorfiny koją ból i sprawiają, że czujemy się zadowoleni i odprężeni.

Masaż endodermiczny a endermologia

Przy pomocy endodermologii można leczyć też uszkodzenia więzadeł, ścięgien, usuwać bóle mięśni, bóle pleców, bóle kolan, stóp i dłoni. Zabieg odbywa się w pozycji leżącej i trwa około 30 minut. Bez wysiłku możemy schudnąć jak i odmłodzić się. Jest to bardzo wygodna i atrakcyjna forma masażu, zwłaszcza przed wakacjami. Masaż endotermiczny jest bezbolesny, a jego efekty widoczne są najbardziej po kilku seriach.

 

Add your comment or reply. Your email address will not be published. Required fields are marked *