Masaż biurowy

Masaż biurowy

Badania na temat masażu wykazują jak wielki ma on wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Idealnie sprawdza się w leczeniu zespołów bólowych, leczeniu zaparć, walce z otyłością, przyspieszeniu metabolizmu, w walce z bezsennością, z chorobami serca, z cellulitem, ze stresem. Pomaga goić się ranom, owrzodzeniom jak i sprawdza się w formie rehabilitacji po doznanych złamaniach, skręceniach czy zwichnięciach. W ostatnim czasie masaż zaczęto traktować, jako metodę terapeutyczną, która idealnie sprawdza się w leczeniu stanów depresyjnych. Pomaga osobom przemęczonym i przepracowanym odzyskać wewnętrzną równowagę. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób prowadzi siedzący tryb życia nie angażując się specjalnie w aktywność fizyczną. Z biegiem czasu skutkuje to bólami pleców prowadzących nawet do zwyrodnień. Zdrowie to cenny dar, dlatego powinniśmy dbać o nie jak najlepiej się da.

Masaż biurowy dla kogo?

Praca w korporacji wymaga od nas wiele zaangażowania. Wielogodzinne ślęczenie przed komputerem może na dłuższą metę prowadzić do spadku naszej wydajności. Przemęczony umysł wolniej wykonuje powierzone mu zadania. Nowy wymiar masażu biurowego wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów. Obecnie coraz więcej firm korzysta z tego rodzaju masażu, ponieważ pracownicy biurowi są w czołówce ryzyka schorzeń kręgosłupa zważywszy na ich charakter pracy. Masaż biurowy – work site pomaga pacjentom z przeciążeniami i dolegliwościami związanymi z kręgosłupem. Zabieg odbywa się w miejscu pracy pacjentów i są dopasowane do tych warunków. Fizjoterapeuci skupiają się najbardziej na napięciach mięśniowych, które stopniowo poprawiają samopoczucie pacjenta. Masaż biurowy jak sama nazwa wskazuje odbywa się w miejscy pracy pacjenta, na specjalnych krzesłach. Zapraszamy na masaż katowice.

Masaż biurowy ile powinien trwać?

Zabieg trwa krótko, w zależności od potrzeb; maksymalnie trzydzieści minut. Masowane są miejsca najbardziej narażone na ból: kark, ramiona, nadgarstki, plecy. Masaż biurowy nie wymaga specjalnego stroju, wykonywany jest przez ubranie. Masaż biurowy dba o zdrowie fizyczne jak i psychiczne. Dzięki niemy zwiększa się nasza czujność i koncentracja. Poziom napięcia i stresu jest mniejszy, a bóle pleców i głowy mijają. Wystarczy te klika minut żeby pozbyć się uczucia zmęczenia. Jesteśmy zrelaksowani i wypoczęci. Masaż biurowy jest bardzo efektywnym masażem bez konieczności użycia olejków i kremów. Masaż biurowy jest zabiegiem bardzo łatwo dostępnym. Z takich usług mogą korzystać firmy, jak i osoby prywatne. Podczas masażu uwzględniana jest higiena pracy. Doznania potęguje muzyka relaksacyjna puszczana w tle.

 

Zapraszamy na blog

Add your comment or reply. Your email address will not be published. Required fields are marked *